Na mocy porozumienia zawartego z Fundacją Studencką ”Młodzi Młodym” w 2024 roku po raz pierwszy mogliśmy pozyskiwać środki w ramach 1,5 % podatku dochodowego.

Dzięki Waszej pomocy, zrozumieniu naszych potrzeb, udało się zebrać 15 834,60 zł. na cele statutowe Stowarzyszenia ”Stacja Autyzm”.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za zaufanie, jakim obdarzyli nas Państwo przekazując 1,5 % na rzecz naszych podopiecznych. Dzięki Waszej pomocy, zrozumieniu naszych potrzeb, udało się zebrać 15 834,60 zł. na cele statutowe Stowarzyszenia ”Stacja Autyzm”.

W ramach darowizny pieniężnej część zebranej kwoty ( 11 378,50 zł.) została przeznaczona na dokończenie remontu siedziby stowarzyszenia, a konkretnie na pokrycie wydatków związanych z położeniem wykładziny antypoślizgowej w pomieszczeniach terapeutycznych. Pozwala to na prowadzenie terapii i zajęć w bezpiecznych warunkach dla dzieci, młodzieży i dorosłych osób z autyzmem i innymi rodzajami niepełnosprawności. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie. Państwa gest dobroci przyczyni się do niesienia profesjonalnej pomocy osobom z niepełnosprawnościami.

Z wyrazami szacunku

Stowarzyszenie ”Stacja Autyzm”